Katı Yakıtlı Fanlı Üç Geçişli Kalorifer Kazanı

Katı Yakıtlı Otomatik Yüklemeli Üç Geçişli Kalorifer Kazanı

Katı Yakıtlı Silindirik Skoç Tip Üç Geçişli Kalorifer Kazanı

Katı Yakıtlı Silindrik Skoç Tip Üç Geçişli Çift Külhanlı Buhar Kazanları

Katı Yakıtlı Üç Geçişli Manuel Yüklemeli Kat Kaloriferi

Katı Yakıtlı Üç Geçişli Manuel Yüklemeli Sıcak Su Kazanı

Katı Yakıtlı Üç Geçişli Otomatik Yüklemeli (Stokerli) Kat Kaloriferi

Katı Yakıtlı Üç Geçişli Otomatik Yüklemeli Sıcak Su Kazanı

Katı Yakıtlı Kazanlar

Oldukça verimli olan katı yakıtlı kalorifer kazanları, doğal gazın olmadığı ve sıvı yakıtın pahalı olduğu yerlerde müstakil konutlar, işyerleri ve villalar için ideal bir üründür. Yanma havası termostat kontrollü fan yardımı ile sağlanmaktadır. Yanma haznesindeki alev ocak sonuna kadar ulaştıktan sonra, basınçlı yanma sayesinde tekrar aynı yanma odasından geriye döner. Böylelikle yanmamış yakıt partikülleri tekrar yakılarak ısıya dönüştürülür. Ön duman sandığına gelen bu sıcak gazlar, duman boruları ile arka duman sandığına taşınır ve buradan bacaya gider.

Duman boruları içerisinde yer alan pencere tipi türbülatörler (alev kırıcı) sayesinde yanma verimi artarken yakıt tüketimi azalmaktadır.

Her türlü linyit kömürünü verimli ve çevreci olarak yakabilecek şekilde tasarlanmış olan kazanlar klasik yarım silindirik kazanlara göre %35 daha fazla verim sağlamaktadır. 

TS 303-5 ve TS 497 standartlarında projelendirilerek üretimi yapılan kazanlar 97/23/CE basınçlı ekipmanlar direktifi H modülüne göre CE belgeleri mevcuttur.

 

Satışı Yapılan MarkalarTEKLİF İSTE

Ürün ve hizmet ihtiyaçlarınız için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.